AVANTAJLARIMIZ

Hızlı Kurulum
Hızlı Kurulum

Prativa'nın öne çıkan en büyük avantajı sitenizin en kısa sürede yayına girmesidir.Siteniz talepleriniz doğrultusunda 3 günde yayına hazır olur. Nasıl mı? Sistem tamamiyle sizin için internette temel ihtiyaçlarınıza odaklanarak alt yapılar oluşturmuş ve bu yapıyı sizin görsellerinizin hızlı bir şekilde uyarlanmasıyla kısa bir sürede yayına alınacak bir sistem oluşturmuştur.

Bütçe Dostu
Bütçe Dostu

Büyümekte olan bir şirketin parası son derece kıymetlidir. Bizler bunun bilinciyle ihtiyacınız olan pazarlama ve satış gücünüze önemli desteği olacak siteyi çok uygun fiyatlarla sunduk. Yatırım bütçenize önemli bir katkı sağladık.

Güncel Tasarımlar
Güncel Tasarımlar

Tasarım ekibimizdeki tasarımcılar sizlerin kurumsal kimliğinizi en güzel şekilde sunmanız için güncel ve modern tasarım anlayışı ile size özel tasarımlar sunuyor.

Yönetim Sizde
Yönetim Sizde

Sitenizi kontrol etmek elbetteki hakkınız. Biz sitemizi kendimiz güncellemek, yeni içerikler oluşturmak istyoruz diyorsanız kullanımı kolay yönetim paneliyle kontrol sizde.

Fırsat Eşitliği
Fırsat Eşitliği

İnternet sayesinde sizden büyük rakiplerinizle aynı mekan ve donanımlara sahip olamayabilirsiz. Veya aynı oranda reklam bütçesi oluşturamayabilirsiniz. Ama sizde en az onlar kadar iyi internet sayfanız olabilir. Buda network pazarlamasında fırsat eşitliği sunar.

Kullanımı Kolay
Kullanımı Kolay

Sistem tasarımsal ve yönetimsel olarak interneti düşük ve iyi seviyede kullanan herkesimin anlayabileceği şekilde tasarlanmıştır. Kolay ve anlaşılır bir yapıya sahiptir.

Tüm Modern Tarayıcılarla Uyumlu
Tüm Modern
Tarayıcılarla Uyumlu

İnternet dünyası geliştikçe internet tarayıcıları da çoğalmakta ve onlarda teknoloji alt yapısına göre kendilerini yenilemektedir. Bu yenilkleri takip eden Prativa tüm modern browserlarda görsel yapısını bozmayan bir altyapı oluşturmuştur.

Arama Motoru Dostu
Arama Motoru
Dostu

İnternette çok dillendirilen SEO (Search Engin Optimization)
Arama Motoru Optimizasyonu kelimesinin baş harflerinden oluşan, Google gibi arama motorlarının arama indekslerini en verimli şekilde kullanma olarak tanımlanır. Bu tip arama motorlarının arama alt yapılarına göre Prativa Siteleri oldukça yüksek bir uyumluluk gösterir.

Zengin İçerik Sunum Sistemi
Zengin İçerik
Sunum Sistemi

Sistem, geliştirilebilir bir alt yapı oluştururak bu günü değil geleceği düşünmüştür. Sektördeki tecrübesiyle ihtiyaçlarınızı sizin adınıza düşünerek zengin bir internet sayfası içeriği sunmuştur.

Teknik Destek
Teknik Destek

Prativa, sizlere kurulumdan sitenin yayında kalması süresince hem internet sitenizi en verimli şekilde kullanmanızı sağlamk için hemde internet dünyasının güncel haberlerinden bilgi sahibi olmanız için teknik ekibiyle her zaman yanınızda.

Hosting ve E-mail Desteği
Hosting ve E-mail
Desteği

Sitenizi yayına almak için elbette bir internet adresi ve barındırma işlemlerinin yapılması için bir sunucu gerekmekte. Prativa size bunu en uygun şekilde tam hizmet almanız için bu hizmeti de vermekte...

Çoklu Dil Seçenekleri
Çoklu Dil
Seçenekleri

Prartiva ile internet sitenizi bir çok yabancı dilde yayınlabilirsiniz.

Türkçe Yönetim Paneli
Türkçe
Yönetim Paneli

Teknolojik ürün yada program alırken en önemli sorun dildir. Prativa yazılımlarını kendi üretiği için Türkçe yönetim paneliyle size kolay anlaşılır çözümler sunmaktadır.

Anahtar Teslim
Anahtar Teslim

Prativa, dilerseniz logo oluşturulmasından fotoğraf çekimi, domain alımından site içerilerinin oluşturulmasına kadar çoklu çözümler sunuyor. Ve size anahtar teslimi bir proje sunuyor.

Taksitle Ödeme İmkanı
Taksitle Ödeme
İmkanı

İnternet sitenizde yapmayı düşündüğünüz ama bütçe engeline takılan şeyler yüzünden moraliniz bozulmasın size özel taksit seçeneklerimizle hayalinizdeki web sayfasına hemen kavuşun taksit taksit ödeyin.

PRATIVA AVANTAJLARI

 • ETKİLEYİCİ TASARIM

  Bir birinden farklı, etkileyici ve özgün tasarımlar ile sektörünüzde öne çıkabilirsiniz.

 • FIRSAT EŞİTLİĞİ

  Prativa ile düsük bütcelerle rakipleriniz kadar iyi internet sayfanız olabilir. Buda size network pazarlamasında fırsat esitligi sunar.

 • BÜTÇE DOSTU

  Pazarlama gücünüze destek olacak web sitesine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz

 • DOMAIN VE HOSTING

  Domain ve hosting ihtiyaçlarınızı en uygun fiyatlarla profesyonel sunucularımızda karsılıyoruz

 • SÜREKLİ DESTEK

  Sitenizde ki güncelle ve yasanan problemlerin çözümü için sürekli destek saglıyoruz

 • ÇOKLU DİL SEÇENEĞİ

  Yurt dısında ki müsterileriniz için internet sitenizi bir çok yabancı dilde yayınlabilirsiniz